KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277091
nr 1427 7091
Texana (f 1916), "A Tibetan woman", 1967. Ej signerad. Olja på pannå, 51x41, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:19:06
150 kr
300 kr
300 kr